Unitekno 902S

Szybka dezynfekcja

każdej powierzchni,

Szybka dezynfekcja każdej powierzchni !!! W miejscach,gdzie wymagana jest czystość i higiena.

NOWOŚĆ !!! innowacyjne urządzenie do dezynfekcji i czyszczenia domu, miejsca pracy czy powierzchni handlowych z użyciem pary i nadtlenku wodoru (wody utlenionej).

Certyfikowana dezynfekcja nadtlenkiem wodoru (wodą utlenioną)

Woda utleniona, uznana za skuteczną w eliminacji wirusów i bakterii, rozpylana jest w parę przez co dociera do wszelkich powierzchni, które wymagają dezynfekcji.

Dokładna dezynfekcja parą !!!

Dzięki wysokiej temperaturze 902 S gwarantuje dokładne czyszczenie. Używając strumienia pary, dociera do najtrudniej dostępnych zakamarków, dezynfekując je w sposób naturalny, bez użycia toksycznej chemii !!! Jego praktyczne akcesoria czynią z tego urządzenia narzędzie do wszelkich zadań !!!

Świadomi faktu, że nawet najpiękniejsze zdjęcia i najdokładniejsze opisy nie oddadzą wszystkich zalet systemu UNITEKNO proponujemy Państwu możliwość bezpłatnego wypróbowania systemu.

POZNACIE PAŃSTWO CZYSTOŚĆ JAKIEJ JESZCZE NIE ZNACIE !!!

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, aby umówić się na prezentację, w wyznaczonym terminie u Państwa w domu lub w firmie. Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość bezpłatnego wypróbowania systemu na żywo oraz poznać jego pełną wielofunkcyjność i nieograniczone możliwości zastosowania.

ZOBACZ TO, CO NAJLEPSZE ZAMÓW BEZPŁATNE TESTOWANIE

Wybór i zastosowanie

UNITEKNO 902S to doskonały wybór, który spełni Państwa oczekiwania.

DO WSZYSTKICH POWIERZCHNI

902 S, dzięki sile pary, rozprowadza wodę utlenioną na powierzchnie i przedmioty, dezynfekując je w całkowicie bezpieczny sposób. Bez przemoczenia, bez zniszczeń, bez smug i bez zacieków.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Po dezynfekcji, czyszczona powierzchnia jest od razu gotowa do ponownego użycia – jest natychmiastowo bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Dzięki temu, 902 S jest idealny do dezynfekcji nie tylko domu, ale również miejsc handlowych, rekreacyjnych,restauracje czy hotele.

CERTYFIKOWANA EFEKTYWNOŚĆ

Woda utleniona jest uznawana za skuteczny środek do dezynfekcji. 902 S rozpyla skoncentrowaną wodę utlenioną eliminując wirusy, drobnoustroje i bakterie, a wszystko to zgodnie z ministerialnymi rozporządzeniami. Z tego powodu, 902 S nadaje się do wszystkich miejsc, w których często przemieszczają się ludzie i w których istnieje większe ryzyko zanieczyszczenia i zakażenia.

O producencie

Nowatorskie technologie i rozwiązania, a także oryginalny design produktów to cechy, które wyróżniają firmę Unitekno Sp.A na rynkach światowych, lidera w rozwoju i produkcji systemów ciśnieniowo-parowych najnowocześniejszej generacji.

Poprzez wdrażanie nowych, zaawansowanych technologicznie produktów, przedstawionych w naszej ofercie firma Unitekno pragnie stworzyć swoisty styl życia w XXI wieku w zgodzie z naturą.