• Profesjonalna obsługa
  • Tylko oryginalne produkty z gwarancją zadowolenia
  • Światowe uznane marki o jakości godnej polecenia
  • Świadome zakupy z możliwością wcześniejszego testowania
  • …i codzienne życie staje się prostsze!

O nas

COMFORT PRODUCT - Oficjalny Dystrybutor UNITEKNO Polsce.

Comfort Product Przedstawicielstwo Polska, oficjalny i autoryzowany dystrybutor renomowanej firmy UNITEKNO S.A.
O naszej pozycji na rynku decyduje współpraca z markami, które zyskały uznanie wymagających klientów na całym świecie.

Cechuje nas najwyższa jakość oferowanych produktów. Promujemy produkty ponadczasowe, które w życiu codziennym odgrywają najważniejszą rolę: UNITEKNO, wszystkie produkty łączy wspólny mianownik: zdrowie, oszczędność czasu, wygoda i ekologia. Decydujemy o nowoczesnym stylu życia, wdrażając w Państwa domu produkty o wysokim standardzie oraz zaawansowanej technologii. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, utrzymanie czystości, prasowanie staje się niezwykłą przyjemnością i oszczędnością czasu. Oryginalne rozwiązania selektywnych marek, to gwarancja dbałości o szczegóły, dobrego smaku, i elegancji. To estetyczna rewolucja połączona z niesamowitą satysfakcją prowadzenia domu.

Jakość i zaufanie

Jakość i zaufanie

Mamy świadomość, że najlepszą reklamą dla każdej firmy jest opinia Klienta. Dbamy o jak najwyższą jakość obsługi i bogatą ofertę oryginalnych towarów. Nasi partnerzy handlowi cechują się profesjonalizmem, dużą kulturą osobistą oraz doświadczeniem w kontaktach biznesowych. Największą oznaką Państwa zaufania jest polecanie zakupionego u nas produktu swoim najbliższym, przyjaciołom i znajomym. To dla nas najpiękniejsze, najwartościowsze wyróżnienie i nagroda za codzienną pracę. To właśnie dzięki Państwu i dla Państwa działamy już od ponad 30 lat. Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować!

Wyjątkowa oferta

Wyjątkowa oferta

W ofercie naszej firmy znajdują się niezwykłe produkty znanej marki UniteknoUNITEKNO, które wyznaczają nowe trendy komfortu, niedostępne w powszechnej sprzedaży, a cieszące się wielkim uznaniem i pożądaniem na całym świecie. Wszystkie łączy precyzja, wzorcowa jakość oraz funkcjonalność tak niezbędna w codziennym użytkowaniu. Nasze produkty są wizerunkiem osób nowoczesnych, dla których zdrowie, wygoda, oszczędność czasu, prestiż i elegancja to wartości, którymi kierują się na co dzień.

Tylko świadome zakupy

Tylko świadome zakupy

Pewni innowacyjnej funkcjonalności oraz solidnej jakości posiadanych w ofercie produktów, zdecydowaliśmy się na najwygodniejszą dla Klienta formę jego dystrybucji, jaką jest sprzedaż w bezpośrednim kontakcie z naszym przedstawicielem. Dzięki niej, każda osoba zainteresowana naszymi produktami, decyzję o zakupie podejmuje w pełni świadomie, po dokładnym przetestowaniu produktu pod kątem jakości i skuteczności. Weryfikacja odbywa się w miejscu przyszłego użytkowania urządzenia, wskazanym przez Klienta – w jego domu, mieszkaniu, bądź firmie.

Takie działania pozwalają naszym Klientom nie tylko dokładnie zapoznać się z produktem, ale także przeanalizować swoje potrzeby. Liczymy na to, że i Państwo dołączą do grona tysięcy zadowolonych użytkowników!

Zadzwońdo nas

+48 692 177 796
+48 500 020 181
+48 56 652 06 88

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę obejrzeć/kupić produkty z Waszej oferty?

Jeśli chcesz obejrzeć/zakupić, któryś z naszych produktów, do dyspozycji są nasi przedstawiciele na terenie całego kraju.

Czy mogę kupić Wasze produkty na raty?

Tak. Oferujemy możliwość zakupu na raty. Więcej informacji uzyskasz u naszych przedstawicieli handlowych lub kontaktując się z nami telefonicznie, bądź wypełniając formularz kontaktowy.

Gdzie znajduje się serwis?

Serwis znajduje się w Toruniu przy ulicy Białej 14.

Gdzie mogę kupić akcesoria do Waszych produktów?

Akcesoria można zakupić drogą wysyłkową, u naszych przedstawicieli lub w siedzibie naszej firmy.

Poznaj nasze produkty bliżej i dołącz do grona zadowolonych Klientów.